Toplu Mail Adresleri

2012 Yeni Sektörel mail adresleri çıktı !!

Satın Al

190.000  adetten oluşan,  110 ana sektörün 210 alt sektörün buluştuğu ” Sektörel Mailler 2012 ” satışa sunulmuştur. 2012 Sektörel maillerimiz Güncel yeni bir email datası dır. Mail adreslerimize sahip olduğunuzda size gelecek paket içerisindeki CD ‘de ” Güncel 2012″ klasörü olacaktır. Bu klasörün İçerisinde A dan – Z ye doğru 5.000 adet de  ” not defterine ” yazılmış yukarıdan aşağıya dizili sektörel – firma mailleri gelecektir.

Bu sektörel mailler  genel olarak;

Firma iletişim ve haberleşme mailleri + Çalışan personel + Yönetici mailleri ve Firma Sahipleri ‘nin maillerinden oluşmaktadır.

Tüm data kaynaklarının içerisinde sadece 1 mailden 1 adet vardır. 2. bir aynı mail kesinlikle olmaz. Mail reklam çalışmalarınızda sağlıklı ,verimli ve daha başarılı  bir sonuçlar istiyorsanız size datamızı öneririz.
Herzaman ürün ve hizmet kalitemiz yüksek tutulmuş ama ürünlerimizin hiç birinde herhangi bir ücret değişikliği yapılmamıştır. 4 senelik satış sürecimizde  sabit kalmıştır.
Örn: www.toplumail.com

Toplu Mail adreslerimiz tümüyle kendi fimamızın kontrolünde oluşturulmaktadır. Sürekli güncel ve yeni kaynaklarla güçlendirilen databse ‘imiz bu sebepten durağan ve gün geçtikçe güncelliğini kaybeden bir yapıdan tamamen uzaktır… ‘Anlaşılmaz web  site uzantılı isimleriyle  ne oldugu belli olmayan topladıkları mailleri ucuz sloganlarla satmaya çalışılanların e-mailleri kullanarak iş kalitenizi – isminizi  riske atamazsınız. Bunu biliyoruz ki bu nedenden işi bilen
profesyonel ellerden hazırlanmış mail adreslerimizi size tavsiye ediyoruz.

2005 yılından bu yana database  satışı yapan firmamız  Onnline Reklam email kaynaklarının verimlilik kalitesini gün geçtikçe arttırmıştır. Yeni sistemler, yeni filtreleme teknikleri, internet yapı taşlarının değişmesiyle gelişimler yaşanmıştır.

Türkiye geneli irili ufaklı birçok Türk firmasını size gururla  referans gösterebiliriz. Yaklaşık bu 4 senelik mail sistemleri yle alakalı iş sürecimizde Türkçe Lisanslı Mail programı kullanıcılarımız 1000 ‘lerce adete ulaşmıştır. Lisanslı mail programı kullanıcılarımızdan ayrıca mail reklamları için mail adreslerimizi satın alanlar fazlasıyla memnun kalmışlardır. Tabi ki bu süreler içerisinde datalarımız sürekli yenilenmiş belli aylarda yeni kaynaklar
eklenmiş ve güncelleme filtrelerinden geçmiştir.

Oluşturulan email kaynaklarımız senelerin vermiş olduğu deneyimle ,mail gönderim reklam çalışmalarınızda size sıkıntı yaratabilecek ” hatırı sayılır adette ” mail adresi listelerimizden kaldırılmış ve bu 4 senelik süre içerisinde email listelerimizden çıkmak isteyen mail kullanıcıları datalarımızdan dikkatlice çıkartılmışdır. Tekrar o adreslere tanıtım maili gitmemesi için kullanılmamak üzere tutulmuş Karantinaya alınmıştır.

Datalarımızdan çıkarttığımız mailler hakkında bilgi vermek gerekirse ;

Mail Listesi nden çıkmak isteyenler, Sıkıntı yaratabilecek yabancı kaynaklı email sağlayıcı veya kullanıcı mailleri,
Mail reklamlarına karşı olan kuruluşların ” casus mailleri ” Askeriye mailleri  , filtreleme dizinimizde olan ve iş sırlarımız nedenleriyle bahsedemediğimiz 10 larca email formatı güvenlik yazılımlarımızda KARANTİNA  altında tutulmaktadır.

Peki yeni gelen mail datalarını eklerken nasıl bir yöntem uyguluyoruz ?

Eklenecek her 1 mail öncelikle geçerliliği – var olup olmadığı sorgulanır, ücretsiz bir sunucu eposta adresi değilse yani aktif bir firma maili ise ardından ülke , gelir düzeyi sınıflandırılması yapılır ve kriterlerimize uygun bir email adresi ise
karantinada bulunan 1000 ‘lerce sakıncalı mail karşılaştırılması yapar eğer sonuç olumlu ise datalarımıza eklenir.

Biz ürülerimizi satarken müşterimize herzaman çok daha fazla geri dönüşüm nasıl sağlarız kaygısı yaşar daha iyisi için gayret eder ve sistemleri mizi sürekli yenileriz. Örnek programlarımızı www.toplumail.com ana sitemizden inceleyebilirsiniz. Mail programımızla alakalı sorularınız için www.coolsender.com dan bilgi alabilirsiniz.

Firmamızın bünyesinde 40 ‘ın üzerinde faaliyet gösteren web sitelerimiz vardır. Ayrıca internet ortamında faliyet gösteren prestijli çözüm ortaklarımızdan gelen yeni kaynaklarla datalarımız güncel ve verimli tutulmaktadır.

Herzaman sitelerimizde şunucu belirtmeye gayret ediyoruz. İyi bir sektörel mail kaynağı na sahip olmak istiyorsanız mail adreslerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Toplu gönderimlerinizde olası olumsuzluklar tarafımızdan minimuma indirilmiştir. Düşünebiliyor musunuz her toplu gönderim ardından birileriyle istenmeyen olumsuzluklar yaşadığınızı. Mail reklamlarına başladıktan sonra hizmet kalitesini sizde hissedeceksiniz.